UV Robot - Bettaroe Robotics - Nezávislý dodavatel chytrých robotů

Title
Přejít na obsah
Nemocnice
UV robot je vynikající pro nemocniční prostředí, kde dokáže zlikvidovat spóry a různé multirezistentní bakterie na površích (hladkých i hrubých) s výsledkem dezinfekce 99,9999 %.

Tento robot vyloučí možnost selhání lidského faktoru a zdokumentuje vyčištěnou oblast pro pozdější ověření.
Veřejné prostory
UV robot je díky kumulativní intenzitě UV záření 270 µW/cm2 nejlepší volbou pro velmi frekventované prostory, což jsou například čekárny, letiště, nákupní centra a další podobná místa. Ultrafialové paprsky ničí RNA virů, bakterií a jiných škodlivých mikroorganismů. Za cca 150 minut lze vydezinfikovat plochu o výměře 1 000 m2.

UV robot váží pouhých 70 kg včetně baterií a jednoduchého operačního systému, a mohou s ním tudíž manipulovat pracovníci běžných úklidových služeb.
Stáhněte si leták:


Co je UV robot?

Náš UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů. UV robot je autonomní a po naprogramování se samostatně pohybuje po místnostech, skladech a jiných prostorách. Zejména se osvědčuje ve vysoce rizikových a frekventovaných objektech, například v nemocnicích, nákupních centrech, kancelářských budovách, supermarketech a na letištích. Prvotním účelem UV robotu je dezinfekce v objektech, která musí probíhat bez přítomnosti osob a zvířat, ale během stadnardního provozu může být umístěn u např. vchodů a měřit tělesnou teplotu osob – 24hodinové využití.

Výhody UV robotu
Spolehlivý a autonomní

- vysokovýkonné certifikované zářivky Philips

- 360° dezinfekce v dosahu až 10 m

- několik pokročilých bezpečnostních funkcí

- snadné nastavení pro bezobslužný automatizovaný provoz

- protokol o dezinfekci, vyloučení selhání lidského faktoru

- termokamera pro měření tělesné teploty s výstupem v podobě alarmu
Komplexní navigační systém

- mimořádná přesnost polohy +/-1 cm

- snadné nastavení prvního provozu

- bezpečná a automatizovaná navigace ve spletitých prostorách – v kancelářích, nemocničních pokojích, uličkách v supermarketech

- automatický systém dobíjení, 6 hodin provozu, 2,5 hodiny dobíjení
Financování, záruka a podpora

- možnost financování a leasingových služeb

- plná záruka a podpora

- pozáruční podpora, služby a díly

- podpora u zákazníka a zaručené doby odezvy

UV Robot BOB v médiích:
Požádejte o předvedení!

Chápeme, že autonomní robot zvládající všechnu tu práci vám může připadat trochu jako sci-fi. Proto Vás rádi navštívíme a předvedeme vám ho v akci. K prokázání účinnosti UV robotu odebereme z prostoru stěr před a po dezinfekci. Ozvěte se! rádi vám vše podrobněji vysvětlíme a domluvíme datum demo ukázky.
Kdo jsme?
Společnost Beta Robotics se specializuje na vývoj a prodej robotických pomocníků. Kromě náročného a rozsáhlého vývoje UV robotu nabízíme rovněž široký výběr robotů pro všechna odvětví, od robotů přemísťujících menší balíčky až po velké kompletní systémy řízení skladů. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě, proto poskytujeme plnou záruční a pozáruční podporu s garantovanými dobami odezvy.
Sídlíme v České republice, ale rychle expandujeme po celé Evropy. Jednou z našich značek, které s hrdostí propagujeme v Evropě, je Quicktron. Neváhejte se na nás obrátit.
Máte zájem o více informací? Napište nám!


Copyright Bettaroe
Návrat na obsah